У 2024 році в Україні оподатковуються автомобілі віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат, що становить приблизно 2,7 млн ​​грн. У цьому випадку суму податку встановлено у розмірі 25 тисяч гривень за один транспортний засіб.

Як повідомляє «obozrevatel», Мінекономіки опублікувало список із 184 моделей автомобілів, що оподатковуються цим «податком на розкіш». До цього списку входять такі бренди, як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian та Tesla. Примітно, що до списку не увійшли автомобілі Ferrari, незважаючи на те, що вони є одними із найдорожчих автомобілів на українському авторинку.

"Вони найдорожчі на українському авторинку, за даними сайту auto.ria. Дві SF90 2022 року зараз продаються за 650 тис дол. та 800 тис дол. – дорожча була частиною колекції 25-річного мільйонера Олександра Слобоженка", – йдеться у матеріалі, як пише «bihus».

Податкова: скрін з відео
Податкова: скрін з відео

Фізичні особи, які володіють автомобілями, зазначеними у податковому регулюванні, мають до 1 липня отримати податкові повідомлення з вимогою сплати податку у розмірі 25 тисяч гривень. Термін сплати транспортного податку – протягом 60 днів після отримання повідомлення про рішення.

Цей захід спрямовано отримання доходів від володіння дорогими транспортними засобами і забезпечення справедливого оподаткування для різних верств населення.

Нагадаємо, вони рідко підводять: названо 5 найпопулярніших автомобілів, які розхоплюють на авторинках

Раніше «Українці» писали, тепер не дивуйтесь: автомобілістів попередили про нові номери для машин

Як повідомляли «Українці», як дізнатися, що у машини скручено пробіг: ці хитрощі не дадуть вас обдурити