Використовувати зимову гуму влітку не рекомендується з кількох причин. По-перше, гумова суміш зимових шин розрахована на збереження гнучкості за низьких температур, що робить її занадто м'якими для спекотних літніх доріг. Це може призвести до підвищеного зносу, а також зниження ефективності управління і гальмування. Про це пише "hyser".

По-друге, малюнок протектора зимових шин оптимізований для засніжених та зледенілих умов, забезпечуючи зчеплення в таких ситуаціях. Однак на сухих літніх дорогах такий малюнок протектора стає менш ефективним і може призвести до зниження зчеплення з дорогою та керованості, особливо при проходженні поворотів та гальмуванні.

Використання зимових шин влітку може значно збільшити гальмівну колію, погіршити керованість і навіть призвести до ризику безпеки через зниження зчеплення з дорогою та підвищеного зносу.

Заміна зимової гуми на літню
Заміна зимової гуми на літню

Крім того, зимові шини можуть мати вищий опір коченню, що призводить до збільшення витрати палива.

Так, це говорить про те, що дуже важливо перейти на літні шини, щойно температура стане стабільно вищою за нуль і зникне ризик випадання снігу або льоду.

Інвестиції в комплект літніх шин необхідні для підтримки оптимальних характеристик, безпеки та ефективності в теплі місяці.

Нагадаємо, тепер вашу машину можуть забрати на фронт: кого торкнеться і до чого готуватися

Раніше «Українці» писали, їх розхоплюють у першу чергу: названо найпопулярніші вживані автомобілі, привезені з Європи

Як повідомляли «Українці», це могли вигадати лише в СРСР: для чого радянські водії намотували на кермо дивні смужки пластику