Повідомляється, що на українців чекають погодні американські гірки! Так, циклон зі Скандинавії приносить холод, сніг та навіть грози, про це повідомляють різноманітні українські Telegram-канали, посилаючись на Гідромецентр.

Так, будьте готові поміняти шорти на легкі куртки! Температура почне знижуватися, максимуми досягнуть лише близько +7°С у країні та до +10°С у Києві та Харкові.

Також буде дуже непередбачуваною, зі змінами температури, атмосферного тиску та опадів. До цього може додатись поривчастий вітер.

Сніг, зима, фото: ukrainci.com.ua
Сніг, зима, фото: ukrainci.com.ua

Незважаючи на те, що в календарі зазначений квітень, він може більше бути схожим на зиму, ніж на весну, особливо в районах, де можливі значне похолодання, сніг та мороз.

На щастя, це похолодання не триватиме надто довго. Очікується, що до 21 квітня знову потеплішає і температура нагадуватиме літню.

Краще приготуйтеся до всього найближчими днями і постарайтеся залишатися в теплі та безпеці серед мінливих погодних умов.

Скрин публікації в Telegram
Скрин публікації в Telegram

Скрин публікації в Telegram
Скрин публікації в Telegram

Нагадаємо, робіть запаси поки не пізно: в Україні різко подорожчає ключова продукція

Раніше «Українці» писали, посадіть цю рослину поряд з картоплею і ви забудете про колорадських жуків: рясний та здоровий урожай вам забезпечений

Як повідомляли «Українці», готуйтеся вже зараз: українцям розповіли, що треба купити на випадки відключення світла