"Укренерго" повідомило про наслідки атаки, що сталася 10 квітня. Вночі агресори знову обстріляли об'єкти енергетичної інфраструктури, внаслідок чого пошкоджено обладнання на підстанції.

Внаслідок атаки диспетчерський центр був змушений провести аварійні відключення у Миколаївській області, йдеться у терміновому повідомленні.

Раніше в "Укренерго" наголошували на складній ситуації в Харкові. Тим не менш, для мешканців очікується деяке полегшення, оскільки очікується скорочення тривалості вимкнення електроенергії.

Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що наразі вони зможуть постачати до Харкова більше електроенергії, що дозволить значно скоротити тривалість графіків відключення для громадян.

Відключення від світла: скрін з відео
Відключення від світла: скрін з відео

Спільні обговорення з "Харківобленерго" проклали шлях до цього покращення: очікується скорочення тривалості простоїв приблизно в 1,5-2 рази.

Раніше перебої з електропостачанням у Харкові тривали 6-8 годин поспіль. Однак завдяки цим коригувань споживачі можуть розраховувати на більш керований період відновлення енергосистеми міста.

Тим часом ДТЕК оцінив вартість обладнання, необхідного для відновлення ТЕЦ, у $230 млн.

Нагадаємо, Слава Камінська "лягла під ніж": голі груди колишньої солістки "НеАнгели" випали з халата до пластики

Р«Українці» писали, мільйони пенсіонерів чекали цього: пенсії зростуть вже у квітні – кому пощастить і скільки доплатять

Як повідомляли «Українці», кріп буде пухнастих сосни: коли садити і як виростити ароматний урожай популярної зелені