Запорізький благодійний фонд «Єдність заради майбутнього» пропонує фінансову допомогу українським сім'ям, зокрема мешканцям Чернігівської, Сумської та Харківської областей, які постраждали від війни. Про це повідомляє «today».

Метою програми є надання комплексної підтримки вразливим сім'ям з дітьми, які постраждали від війни та проживають у певних регіонах.

Сім'ї можуть отримати матеріальну допомогу у розмірі 3600 гривень на місяць строком на три місяці на загальну суму 10800 гривень. Допомога розподіляється на кожного члена сім'ї, але не більше ніж п'ять осіб на сім'ю, внаслідок чого максимальна загальна сума виплати для багатодітних сімей становить 54 000 гривень.

Щоб претендувати на допомогу, заявники повинні відповідати певним критеріям:

Дохід на особу не повинен перевищувати 5400 грн.

Пріоритет надається сім'ям з особливими уразливими групами, у тому числі сім'ям з батьками чи опікунами, сім'ям з дітьми-інвалідами, сім'ям з батьками-інвалідами, матерям та батькам-одинакам, а також сім'ям, де пенсіонери є опікунами дітей віком до 18 років.

Гроші: скрін з відео
Гроші: скрін з відео

Зацікавленим українцям слід звернутися до місцевого відділу соцзахисту населення для включення до списку претендентів. Фонд підписав Меморандуми про співробітництво для надання багатоцільової грошової допомоги.

Заявки обробляються протягом 7-10 робочих днів, консультації доступні за телефоном: 067 106 53 40.

Зазначається, що проект триватиме до липня 2024 року, кількість одержувачів платежів обмежена. Пріоритет надається людям із критичними потребами, наприклад, людям із травмами, українським онкологічним хворим, яким потрібна хіміотерапія чи операція, а також іншим особам, які стикаються із серйозними життєвими проблемами.

Також виплати можуть проводитися повторно у критичних ситуаціях за умови індивідуального розгляду комісією.

Нагадаємо, Потап показав справжню натуру та обрав "російське ретро" замість української: вибачення вже не допоможуть

Раніше «Українці» писали, пенсіонери схопилися за голови: ПФУ заявив, хто може забути про пенсію

Як повідомляли «Українці», в Україні запровадили новий вид субсидій: жити стане простіше – заява від ПФУ