Дуже важливо пам'ятати про певні предмети у вашому будинку, які можуть ненавмисно принести негативну енергію або потенційну шкоду.

Старі капці:

Зношені капці можуть накопичувати негативну енергію. Їх бажано викинути, навіть якщо вони були вашими коханими, а тепер порвані.

Зношений одяг:

Порваний або зношений одяг не можна зберігати в будинку. Регулярно оцінюйте стан свого одягу та викидайте або віддавайте речі, які більше не можна носити.

Тріснутий або сколотий посуд:

Посуд з тріщинами або дефектами може порушити енергетику їжі, що подається в ній. Уникайте використання посуду, що тріснув, особливо тарілок і мисок, оскільки вони символізують сім'ю і можуть вказувати на потенційні проблеми у відносинах.

Кімнатні кучеряві рослини:

Кучеряві рослини краще зберігати поза домом, тому що в приміщенні вони можуть залучати хвороби. Однак, якщо їх розмістити на відкритому повітрі, вони можуть забезпечити захист від негативу.

Сушений очерет, братки, хвоя:

Вважається, що вони приваблюють нещастя та означають хворобу чи смерть. Не тримайте їх у приміщенні. Браки, які традиційно садять біля могил, не слід вирощувати в приміщенні. Хвойні гілки хоч і підходять для новорічних прикрас, але не рекомендуються для використання у приміщенні протягом усього року.

Нагадаємо, не натягуйте покійника в будинок: що згідно з прикметами не можна робити на похороні

Раніше «Українці» писали, будинки почнуться біди: що в жодному разі не можна давати чи позичати сусідам

Як повідомляли «Українці», Терезам, Тельцям і Ракам треба приготуватися: Всесвіт нарешті вас казково потішить