Деякі знаки застерігають людей від передачі певних предметів сусідам, щоб уникнути потенційних неприємностей. Так, є речі, які не можна давати людям, котрі живуть по сусідству.

Сіль має потужні енергетичні властивості і бере участь у численних магічних ритуалах, потенційно впливаючи на здоров'я та долю людини. За прикметами, прохання про сіль означає злий намір, спрямований на підрив сил та благополуччя. Якщо ж сусід попросить сіль, бажано запропонувати усю пачку чи подарувати її.

Також такі предмети, як ложки, виделки, тарілки та каструлі, несуть енергію будинку, до якого вони належать. Спільне використання чи позичення цього посуду може негативно вплинути на життя іншої людини або вплинути на її власну долю.

одяг та взуття
одяг та взуття

Одяг, особливо взуття, зберігає особисту енергію свого власника. Обмін одягом або послуга речей у друзів або родичів може спричинити нещастя.

Крім цього, дорогоцінні та напівдорогоцінні камені вбирають енергію свого власника, потенційно передаючи проблеми. Носіння чужих прикрас може ненавмисно поглинути їхню особисту енергію, що призведе до непередбачених проблем.

Віник вважається потужним домашнім талісманом, що відганяє негатив і оберігає будинок. Позичення цього предмета може привести до несприятливих впливів, таких як фінансові невдачі або хвороби.

Нагадаємо, навіть не доведеться викликати сантехніка: як самостійно видалити засмічення у раковині чи у ванній

Раніше «Українці» писали, як залучити гроші та удачу: старовинний обряд, який допоможе повернути благополуччя до будинку

Як повідомляли «Українці», як прибрати запах секондхенду: тепер речі будуть прямі як з магазину