Посадка часнику потребує уваги як до температури, так і до часу для оптимального зростання. Досвідчені садівники розповіли, що потрібно знати, щоб виростити рясний урожай цієї рослини.

Перед посадкою зубчиків часнику обов'язково переконайтеся, що температура грунту досягає щонайменше +7°C. Більш тепла температура сприяє кращому проростанню та розвитку коренів.

Садіть зубчики часнику у сприятливі дні за місячним календарем для кращого вкорінення та зростання. Навесні 2024 року сприятливими для посадки вважаються такі терміни:

6, 14, 15, 18-20 квітня.

5, 11, 12, 15–17, 19 травня.

Також при виборі термінів посадки враховуйте місцеві погодні умови та стан ґрунту у вашому регіоні. Такі фактори, як ризик заморозків та рівень вологості ґрунту, можуть вплинути на схожість та зростання врожаю.

Часник
Часник

Після посадки регулярно доглядайте часник, включаючи внесення добрив і прополювання. Правильний догляд сприяє здоровому зростанню рослин та рясному врожаю.

Крім цього, часник вимагає постійної вологості, але не переносить заболочений ґрунт. Забезпечте достатній дренаж, щоб запобігти гниття.

Ще агрономи стверджують, що мульчування навколо рослин часнику допомагає зберігати вологість ґрунту, пригнічує бур'яни та регулює температуру ґрунту.

Нагадаємо, виросте великою, корисною та дуже смачною: коли і як потрібно саджати картоплю для рясного врожаю

Раніше «Українці» писали, чи можна удобрювати редиску золою та чим це небезпечно для врожаю: що треба знати

Як повідомляли «Українці», не всі господині про це знають: як насправді потрібно зберігати суп у холодильнику