Нездатність орхідеї цвісти та опадання бутонів може бути викликана різними факторами через вимогливий та делікатний характер цих рослин. Через це професійні садівники назвали основні причини, через які орхідеї можуть не цвісти та опадати бутони.

Неправильні умови:

Для розвитку цих квіток необхідні певні умови довкілля. Неправильні умови зберігання, такі як протяги, слабка освітленість, прямі сонячні промені, сухе повітря або різкі перепади температури можуть перешкоджати цвітінню.

Перестановка:

Орхідеї дуже чутливі до змін. Навіть незначні рухи, наприклад, переміщення в межах одного підвіконня можуть викликати стрес, що призводить до опадіння бутонів. Бажано звести до мінімуму непотрібні рухи, особливо під час цвітіння.

Шкідники чи хвороби:

Розвиток хвороб або зараження шкідниками може спричинити обпадання бутонів. Вкрай важливо ретельно оглянути уражені рослини на наявність таких симптомів, як плями, гнилизна або борошниста роса.

Орхідеї
Орхідеї

Варіанти лікування можна знайти у спеціальних магазинах, а забруднений ґрунт може вимагати заміни.

Вік:

Хоча це менш поширене, вік орхідеї може вплинути на частоту її цвітіння. Орхідеї старше семи років можуть демонструвати зниження цвітіння.

Надлишок або нестача добрив:

Орхідеям потрібний відповідний рівень поживних речовин для оптимального зростання. Нерегулярне або неправильне внесення добрив, як надмірне, так і недостатнє, може перешкоджати цвітінню. Рекомендується підгодовувати орхідеї відповідними добривами один раз на 2-3 тижні, щоб підтримувати здорове зростання і цвітіння.

Нагадаємо, на вашому городі не залишиться жодного бур'яну: цей простий і дешевий спосіб вразить ефективністю

Раніше «Українці» писали, убережіть себе від зла та нещастя: обов'язково посадіть ці квіти у селі чи на дачі

Як повідомляли «Українці», рекордний урожай помідорів вам точно забезпечений: просто посадіть поряд цю рослину