Експерти з садівництва поділилися своїми думками про варіанти супутньої посадки часнику, щоб урожай був рясним і здоровим.

Повідомляться, що поєднання часнику з помідорами корисне для обох рослин. Він допомагає захистити томати від таких хвороб, як фітофтороз, кліщі та білокрилки, а помідори захищають часник від парші.

Також пересадка часнику між рядами картоплі може допомогти відлякати колорадського жука та захистити овочі від фітофторозу.

Підкормка часнику весною
Підкормка часнику весною

Часник також корисний, якщо його садити поряд з огірками, гарбузом, морквою та капустою. Він може допомогти вберегти огірки та гарбузи від хвороб, захистити моркву від мух, захистити капусту від гусениць, мошок та равликів. Однак при посадці часнику поруч із капустою важливо враховувати, що він може не зрости до свого повного розміру.

Крім того, часник добре поєднується з різною зеленню, такою як кріп, щавель, петрушка та шпинат.

Нагадаємо, солодший за мед і більший за кулак: посадіть цей сорт томатів, щоб здивувати рідних і близьких

Раніше «Українці» писали, помідори виростуть під півкіло кожен: названо секретний сорт, який вразить м'ясистістю та смаком

Як повідомляли «Українці», такого врожаю часнику у вас ще не було: чим потрібно обробити грядки за порадами бувалих городників