Буквально кожен садівник прагне вирощувати великі цибулини часнику, але часто не бере до уваги найважливішу сільськогосподарську практику, що має вирішальне значення для досягнення рясного врожаю.

У зв'язку з цим досвідчені овочівники поділилися своїм головним секретом.

Коли на часнику почнуть з'являтися перші стрілки, потрібно обов'язково внести необхідні підживлення сечовиною, аміачною селітрою або нітроамофоскою.

Часник добре реагує на добрива, багаті на азот. Для внесення сечовини розчиніть 20 г засобу в 10 л води та внесіть розчин на грядки з розрахунку 3 літри на квадратний метр ґрунту. Альтернативно, якщо ви вибираєте амонію нітрат, використовуйте 30 г продукту на 10 літрів води. Достатньо вибрати одне з цих добрив, оскільки вони дійсно потрібні рослині на етапі росту.

Користь часнику
Користь часнику

Крім того, першорядне значення має уважність щодо шкідників та хвороб, оскільки вони можуть поставити під загрозу врожай або навіть повністю його знищити.

І тут аміак служить чудовим союзником. Для приготування розчину розведіть 2–3 столові ложки нашатирного спирту в 10 літрах води і рясно полийте часник, стежачи, щоб суміш дійшла черешків і проникла під коріння. Це лікування також виявляється ефективним проти раптового пожовтіння часнику стрілок.

Також для отримання міцних та великих цибулин рекомендується використовувати гумат калію, який легко доступний у садових магазинах.

Нагадаємо, коли і як садити цибулю навесні: головні секрети та хитрощі королівського врожаю

Раніше «Українці» писали, важливі поради для городу мрії: буряк буде ідеальним, помідори соковитими, а морква перестануть муки мучати

Як повідомляли «Українці», порятунок для будь-якого городу: що таке кісткове борошно і як його правильно використовувати