Огірки не тільки смачні, але й мають численні переваги для здоров'я. Ось чому їх слід як і вирощувати, так і внести до свого раціону.

Завдяки високому вмісту води (близько 90%) огірки допомагають поповнювати запаси рідини в організмі, зберігаючи вас зволоженими та освіженими.

Огірки багаті на необхідні вітаміни, включаючи групи В (В1, В2, В3, В5, В6), вітамін С і фолієву кислоту. Вони також містять мінерали, такі як залізо, кальцій, фосфор, магній, калій та цинк, які сприяють загальному здоров'ю та благополуччю.

Також поєднання вуглеводів та вітамінів групи B в огірках може допомогти відновити рівень енергії та боротися зі втомою. З'їдання лише одного огірка може швидко підняти настрій.

Урожай огірків
Урожай огірків

Ще вони допомагають травленню та полегшують печію. Огірки містять клітковину та воду, які сприяють здоровому травленню та запобігають запорам.

Регулярне вживання цього овочів допомагає вивести токсини з організму. Огірки мають сечогінні властивості, які сприяють виробленню сечі, допомагаючи виводити шлаки і потенційно розчиняючи камені в нирках.

Крім цього, нанесення на шкіру скибочок огірка чи огіркового соку може заспокоїти сонячний опік та зменшити запалення. Вони містять антиоксиданти та кремнезем, які живлять шкіру та сприяють здоровому кольору обличчя.

Нагадаємо, ніколи так не робіть: чому не можна розморожувати м'ясо у мікрохвильовій печі

Раніше «Українці» писали, популярна продукція в Україні перетворилася на "скарб": від космічних цін очі будуть квадратними

Як повідомляли «Українці», помідори виростуть під півкіло кожен: названо секретний сорт, який вразить м'ясистістю та смаком