Посадка виноградних саджанців потребує ретельного підходу до термінів та підготовки. Фахівці рекомендують висаджувати саджанці з відкритою кореневою системою ближче до кінця квітня чи початку травня.

Щоб підготувати посадкову яму важливо все спланувати заздалегідь. Почніть із створення дренажного шару на дні ями із щебеню або битої цегли глибиною приблизно 10 см.

Після цього додайте шар родючого ґрунту, використовуючи суміш верхнього шару землі з ями, перегною, суперфосфату та золи, приблизно по 1 кг. Переконайтеся, що грунт добре перемішаний, а потім ретельно полийте лунку, щоб він осів.

Виноград, кадр з відео
Виноград, кадр з відео

Зазначається, що при посадці саджанця розташуйте його в ямці кореневою п'ятою на глибині близько 50 см і обережно розправте. Заповніть яму ґрунтом, поки він не досягне приблизно 5 см нижче рівня землі, і обережно ущільніть його, щоб усунути повітряні кишені.

Як тільки саджанець буде надійно закріплений, рясно полийте його теплою водою. Після того, як вона вбереться, повністю заповніть яму ґрунтом і замульчуйте поверхню, щоб зберегти вологу та придушити зростання бур'янів.

Нагадаємо, перше підживлення часнику: що потрібно зробити, щоб він виріс великим і міцним

Раніше «Українці» писали, який мед найкорисніший: цей продукт працює навіть як аспірин та ібупрофен

Як повідомляли «Українці», ви зіпсуєте весь урожай солодкого перцю: що в жодному разі не повинно рости з ним по сусідству