Для любителів пізньостиглих овочів чудовим вибором виявиться сорт огірків «Фенікс 640». Так, саме він забезпечує рясний урожай ще до приходу осінніх заморозків. Хоча цей сорт і не з'явився нещодавно, він має багату історію, яка бере початок у 1980-х роках.

Названий на честь стійкості до несправжньої борошнистої роси, «Фенікс 640» є першим сортом огірків, що проявив стійкість до цього шкідливого захворювання.

Так, агрономи назвали ключові особливості різновиду «Фенікс 640»:

Насамперед він призначений для вирощування у відкритому ґрунті.

Пізнє дозрівання та плодоношення починається приблизно на 55-65 день після повного проростання і продовжується до настання заморозків.

Ще він демонструє чудову врожайність до 5 кг із квадратного метра в умовах відкритого ґрунту.

Урожай огірків
Урожай огірків

Також цей овоч класифікується як салатний огірок, що характеризується чудовим смаком, середньою довжиною та придатністю для вживання у свіжому вигляді.

Крім цього, «Фенікс 640» має стійкість до поширених захворювань та несприятливих погодних умов.

До того ж, його запилення ґрунтується на запиленні бджолами. Це тому, що квітки різної статі вимагають запліднення зав'язей жіночих пилком чоловічих квіток.

Довжина лози досягає 3 метрів, відрізняється розгалуженням. Плоди зазвичай мають довжину від 10 до 16 см і середня вага від 100 до 200 г

Нагадаємо, ось чому картопля виростає дрібною: ні в якому разі не користуйтесь цими звичними добривами

Раніше «Українці» писали, коли і як садити цибулю навесні: головні секрети та хитрощі королівського врожаю

Як повідомляли «Українці», важливі поради для городу мрії: буряк буде ідеальним, помідори соковитими, а морква перестануть муки мухати