Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк попередив українців про можливе підвищення тарифів на електроенергію. Це пов'язано з очікуваними змінами у забезпеченні населення електроенергією (ПСО), яке наразі субсидується "Укргідроенерго" та НАЕК "Енергоатом" до 1 травня.

Тарасюк заявив, що ПСО може бути або продовжено в нинішньому вигляді, або зазнати змін, які можуть бути суттєвими. Він підкреслив, що будь-які перегляди будуть ретельно збалансовані, хоча їх точний характер ще належить визначити.

"Якщо зміни, можливо, вони будуть важкими, але точно зваженими. Конкретніше можна буде сказати пізніше", - заявив він.

Електроенергія: скрін з відео
Електроенергія: скрін з відео

Наразі всі енергетичні компанії стикаються з проблемами, насамперед через руйнування, викликані масштабним ракетним обстрілом російських військ. Тарасюк наголосив, що вся енергосистема України зазнає труднощів, і жодній компанії нелегко працювати в нинішніх умовах.

Станом на 1 червня 2023 року побутові споживачі платять за електроенергію 2,64 грн/кВтг, що суттєво нижче за фактичну вартість комунальних послуг. Потенційні зміни у ПЗГ можуть призвести до перегляду тарифів на електроенергію, відображаючи проблеми, з якими стикаються енергетичні компанії в Україні.

Нагадаємо, Київстар змінює популярні тарифи: скільки тепер доведеться платити

Раніше «Українці» писали, от і все: з квітня пенсії не буде – чому і кого це торкнулося

Як повідомляли «Українці», захистіть будинок від бід та нещасть: обов'язково посадіть ці квіти, щоб відлякувати негатив