До середини весни, приблизно на другий місяць, можна очікувати першого врожаю редиски при дотриманні певних умов і застосуванні певної техніки посадки.

Агрономи кажуть, що тепла весна потрібна для своєчасного збирання врожаю. Якщо температура нижче, може знадобитися коригування, наприклад, накриття розсади плівкою на випадок заморозків.

Техніка посадки:

Посипте шар компостом, змішаним з азотними добривами (наприклад, азофосфатом), уникаючи калійних добрив, щоб запобігти скоченню.

Обов'язково оберіть сонячне місце.

Накрийте підготовлену землю чорною плівкою на 11 днів (якщо ще холодно).

Після зняття плівки перекопайте і розрівняйте ґрунт.

Також перед посадкою (кінець березня або початок квітня) розпушіть грунт граблями, зробіть невеликі борозенки та полийте.

Садіть насіння в борозенки, засипаючи їх піском (чим більше піску, тим більше редис).

Редиска
Редиска

Після посадки посіви прикрийте плівкою.

Якщо весна тепла, підніміть краї плівки для вентиляції.

Вже за чотирнадцять днів після появи перших сходів посійте насіння між борозенками. Після першого збору посійте насіння в тому самому місці, щоб отримати кілька культур.

Вибір ранніх сортів:

"Редис 18 днів": від сходів до збору врожаю проходить 18 днів. Близько 2 см у діаметрі, червоного кольору, із соковитою білою м'якоттю, циліндричної форми. Стійкий до низьких температур.

"Ранній червоний": перший урожай можливий за 20 днів. Плоди розміром 3-4 см, малинові, з яскраво-червоною м'якоттю, округлої форми, масою близько 30 грам, трохи пікантного смаку.

"Родос": готовий до збору через 22 дні. Діаметр близько 2,5 см, вага близько 25 грам, м'якуш ніжний білий, без гіркоти.

Нагадаємо, урожай баклажанів вас потішить: де їх потрібно посадити і про які секрети ви не знали

Раніше «Українці» писали, виростуть під два метри: що потрібно зробити у квітні з гладіолусами для їхнього пишного цвітіння

Як повідомляли «Українці», царський урожай своїми руками: коли і як саджати картоплю, щоб вона виросла великою, смачною та корисною