Перекази з картки на карту, або P2P-переклади, дійсно зручні, але іноді платіж може не дійти до одержувача з різних причин. У мережі розповіли, що робити, якщо ви зіткнулися з такою ситуацією.

Переконайтеся, що з моменту надсилання грошей минуло не менше 3 днів. Іноді банки потребують до трьох днів на обробку платежів.

Якщо термін пройшов, а платіж не надійшов, зверніться до служби підтримки вашого банку або платіжного сервісу, через який ви надіслали кошти. Надайте їм квитанцію, яка підтверджує транзакцію.

Якщо платіж було відправлено на неіснуючий рахунок через помилку в номері картки одержувача, ви можете скасувати транзакцію. Поясніть ситуацію банку, напишіть заяву на скасування операції та додайте квитанцію.

Однак якщо платіж, таки, був відправлений не тому одержувачу, чий рахунок існує, повернути гроші буде складніше. Напишіть заяву до банку на повернення грошей, але чи повернуть вам гроші, залежить від співпраці одержувача. Якщо вони відмовляться повернути кошти, можуть знадобитися судові позови.

Карта ПриватБанку: скрін з відео
Карта ПриватБанку: скрін з відео

Також у разі технічних проблем або DDoS-атак на сервери банку терпляче чекайте. Банки зазвичай наперед інформують клієнтів про такі ситуації. Після відновлення функціональності системи транзакції зазвичай завершуються автоматично.

Головне – не панікуйте, якщо під час транзакції відбудеться технічна помилка. Ваш переказ не зникне, і ви повернете свої гроші, як тільки проблема буде вирішена.

Щоб забезпечити безпечні перекази з карти на карту, розгляньте можливість використання надійних сервісів, таких як iPay.ua, який пропонує P2P-переклади всього за 1 хвилину. Вони надають електронні квитанції про операції, забезпечуючи спокій як відправнику, так і одержувачу.

Нагадаємо, комунальники ставитимуть українців "на лічильник": витрусять ще більше грошей

Раніше «Українці» писали, ці долари більше не беруть у банках та обмінниках: Нацбанк назвав неактуальні банкноти

Як повідомляли «Українці», чому індексація пенсій зачепила далеко не кожного пенсіонера: у ПФУ дали важливі роз'яснення