Потрібно знати, що правильна підготовка ґрунту має вирішальне значення для успішного врожаю редису. Так, агрономи розповіли, що потрібно зробити, щоб це забезпечити.

В першу чергу для посадки редиски виберіть сонячне місце з пухким, добре дренованим грунтом. Уникайте ділянок із ущільненим ґрунтом або надмірною тінню.

Перед посівом насіння збагатіть ґрунт органічними речовинами, такими як біогумус або компост. Це покращить структуру, забезпечить необхідні поживні речовини та сприятиме здоровому проростанню насіння та росту.

Також створіть підняті грядки або ряди для посадки редиски. Розмістіть їх на відстані приблизно 8 см один від одного, щоб забезпечити достатню циркуляцію повітря та розвиток коренів.

Насіння редиски садіть на глибину 2-3 см у ґрунт. Розміщуйте насіння в рядах на відстані близько 5 см один від одного. Використовуйте сірникову коробку або аналогічний предмет як орієнтир.

Редиска
Редиска

Крім цього, розгляньте можливість посадки поряд з редисами інших культур, таких як салат, морква або пастернак. Це допоможе максимально ефективно використовувати простір у саду та забезпечити різноманітний урожай.

Підтримуйте грунт постійно вологим, але не заболоченим. Проріджуйте перенаселені саджанці, щоб забезпечити правильну відстань та зменшити конкуренцію за ресурси. Ще регулярно пропалюйте бур'яни.

Що стосується собору врожаю, то редис дозріває протягом 3-4 тижнів після посадки. Збирайте його відразу ж, як тільки овочі досягнуть бажаного розміру, щоб забезпечити оптимальний смак та текстуру.

Нагадаємо, такого врожаю у вас ще не було: названо сорт огірків, які ніколи не хворіють та виростають солодкими

Раніше «Українці» писали, тепер розсада вночі точно не замерзне: що треба зробити, щоб її зберегти

Як повідомляли «Українці», як правильно підгодувати полуницю, щоб вона виросла запашною та солодкою: важливі поради