Досвідчені домогосподарки назвали методи, які можуть ефективно допомогти запобігти зараженню та зберегти якість ваших круп.

Покладіть 1–3 лаврові листи у контейнери з крупами, щоб відлякати комах, таких як моль, клопи та мурахи, через їх різкий запах. Це природний та ефективний спосіб відлякати шкідників.

Зберігайте щойно куплені крупи в морозильній камері протягом кількох днів. Низькі температури вбивають усі яйця та личинки, присутні у злаках, запобігаючи їх вилупленню та викликаючи зараження.

Також ретельно просійте через сито контейнери з крупами та борошном, щоб видалити можливих жуків та личинок. Ця ручна перевірка допомагає гарантувати, що зберігаються лише чисті крупи.

Гречка, фото: Знай.ua
Гречка, фото: Знай.ua

Якщо ви помітили зараження комахами і не хочете їх викидати, ви можете нагріти пластівці в духовці. Після нагрівання промийте крупу, щоб видалити комах, що спливли на поверхню. Цей метод допомагає врятувати крупу і одночасно позбавитися шкідників.

Видаливши всі заражені крупи та шкідників, ретельно очистіть полиці. Використовуйте розчин води та оцту, щоб кілька разів вимити полиці, стежачи за тим, щоб не залишилося яєць або личинок, які можуть вилупитися та викликати подальше зараження.

Нагадаємо, такого врожаю у вас ще не було: названо сорт огірків, які ніколи не хворіють та виростають солодкими

Раніше «Українці» писали, тепер розсада вночі точно не замерзне: що треба зробити, щоб її зберегти

Як повідомляли «Українці», якою квіткою засадити город, щоб отримати царський урожай: вам позаздрять навіть професіонали