Кожна господиня знає, що для отримання смачних і хрустких маринованих огірків недостатньо дотримуватись правильного рецепту. Можливо, найважливіше – правильно вибрати для цього відповідний сорт огірків.

Так, вважається, що ідеально для консервування підходять плоди довжиною до 10 см. Крім того, шкірка у таких огірків має бути тонка, але в той же час міцна, а поверхня вкрита великою кількістю горбків. М'якуш повинен бути дуже щільним і не мати порожнеч, щоб маринад легко проникав усередину плода, при цьому залишаючи його хрустким.

Так, чудовою закускою на кожному столі стануть огірки типу "корнішон", представником яких є перспективна новинка сезону – Тріоле F1. Це високоврожайний самозапильний гібрид від голландської насіннєвої компанії Rijk Zwaan. Він відноситься до універсальних та невибагливих у вирощуванні огірків.

Особливості сорту огірків Тріоле F1:

  • Період дозрівання становить 35-40 днів.
  • Підходить для вирощування в теплицях різної конструкції та відкритому ґрунті.
  • Рослина вегетативного генеративного типу.
  • Плодоносить протягом усього періоду вегетації.
  • Стійкість до вірусів та захворювань: огіркова мозаїка, пожовтіння жилок, кладоспоріоз та борошниста роса.
  • Використовується для свіжого вживання та переробки.

А ось для любителів овочів пізнього терміну дозрівання підійде сорт огірків "Фенікс 640". Це пізньостиглий (55-65 днів від посіву до плодоношення) бджолозапильний сорт, призначений для вирощування у відкритому грунті та під тимчасовими плівковими укриттями.

Свою назву сорт отримав після успішно пережитої епідемії хибної борошнистої роси. Так, "Фенікс 640" став першим з огірків, які мають стійкість до цього захворювання, а також до вірусу огіркової мозаїки.

Сорт здатний давати до 5 кг урожаю із квадратного метра у відкритому ґрунті.

Читайте також:

Як виростити ранні огірки, щоб вони були хрусткими і з пухирцями: це можна зробити навіть удома