Прикмети вже неодноразово довели, що віра у те, що речі інших людей можуть нести негативну енергію, поширена у багатьох культурах.

Саме тому в мережі зібрали та назвали деякі запобіжні заходи та методи, які допоможуть захистити себе від потенційної негативної енергії чужих предметів.

Якщо можливо, уникайте зберігання речей, отриманих або переданих вам іншими, особливо якщо ви не впевнені у їхньому походженні чи історії. Це особливо важливо для прикрас із дорогоцінним камінням, оскільки вони потенційно можуть нести негативну енергетику.

Так, вважається, що деякі дорогоцінні камені та метали більш сприйнятливі до поглинання негативної енергії. Уникайте зберігання каменів-талісманів, таких як агат, гранат та рубін. Срібло вважається нешкідливим, а золота, міді, цирконію та платини краще уникати.

Однак якщо ви вирішили залишити прикраси з дорогоцінним камінням, спробуйте їх очистити, щоб видалити будь-яку негативну енергію. Методи включають вплив місячної енергії, вогню чи води, залежно від типу каменю.

одяг та взуття
одяг та взуття

Крім цього, одяг також може поглинати негативну енергію, тому його слід регулярно чистити. Прання у воді зі сріблом або сіллю допоможе видалити негативну енергію.

Обов'язково зверніть увагу на народні прикмети та забобони щодо знайдених речей. Наприклад, стародавні слов'янські повір'я припускають негайно повернути знайдені срібні обручки їхнім власникам. Золото, що почорніло, вважається непридатним або проклятим і його слід викинути.

Відповідно до забобонів, підняття предметів із землі, особливо металевих прикрас чи каміння, може залучити нещастя. Ножиці, ножі, кільця та фотографії вважаються особливо ризикованими.

Важливо знати, що якщо друг залишив щось у вашому будинку, подумайте про те, щоб повернути це якнайшвидше, тому що можна подумати, що це несе в собі негативні наміри.

Нагадаємо, чому віник потрібно ставити нагору ногами: що кажуть прикмети і чим ви ризикуєте

Раніше «Українці» писали, почнуться суцільні неприємності: чому в жодному разі не можна прати ввечері

Як повідомляли «Українці», ризикуєте залучити нечисту силу: коли в жодному разі не можна дивитися у дзеркало