У Києві Печерський район виділяється як найдорожчий для оренди квартир, на думку експертів.

Так, на жаль, ціни на житло у столиці продовжують впевнено зростати як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості навіть під час війни.

Ця тенденція призвела до того, що вартість оренди невпинно зростає. Стан ринку нерухомості Києва широко обговорювався на офіційному сайті ЛУН.

Повідомляється, що вартість оренди 1-кімнатної квартири у Києві в середньому становить близько 12 000-13 000 гривень на місяць з варіаціями залежно від розташування, рівня поверху, інфраструктури, стану будинку та рівня комфорту.

Примітно, що найдорожчі однокімнатні квартири здаються в оренду в Печерському районі (30 тисяч гривень), за ним йдуть Шевченківський (19 тисяч гривень) та Голосіївський (15 тисяч гривень).

Для тих, хто шукає доступніші варіанти, однокімнатні квартири можна зняти за нижчими цінами в таких районах, як Дніпровський (11 000 гривень), Святошинський (11 000 гривень) та Деснянський (7500 гривень) райони.

Ціни на оренду в Києві
Ціни на оренду в Києві

При оренді 2-кімнатної квартири середня вартість оренди у Києві становить близько 17 000 гривень на місяць. Як і у випадку з 1-кімнатними квартирами, ціни варіюються залежно від розташування, стану ремонту та умов довкілля. Найдорожчі 2-кімнатні квартири здаються, як не дивно, у Печерському (38 300 гривень), Шевченківському (25 000 гривень) та Голосіївському (23 000 гривень) районах.

Для тих, хто шукає більш бюджетні варіанти у категорії 2-кімнатні, такі райони, як Святошинський (14 000 гривень), Дніпровський (12 000 гривень) та Деснянський (9 000 гривень) пропонують нижчі орендні ставки.

Ціни на оренду в Києві
Ціни на оренду в Києві

Нагадаємо, українці можуть залишитися без світла: у YASNO зробили важливу заяву

Раніше «Українці» писали, зрадниця Таїсія Повалій у РФ остаточно пробила дно і переплюнула навіть Ані Лорак: "Мене рятують"

Як повідомляли «Українці», мобілізація у 18 років: нардеп розкрив важливі деталі