Іноді для певної страви потрібно багато зубчиків часнику. Ось тільки колупатися в дрібних зубчиках часнику – справа невдячна та неприємна. Ще б пак, після чищення великої кількості часнику всі пальці стають липкими і довго пахнуть цим неприємним овочом. Як виявилося, існують способи швидкого очищення часнику, які допоможуть не витрачати час та зусилля на цю справу.

І справді, кожна господиня знає, що очищення часнику викликає багато негативних емоцій, адже це займає багато часу і залишає неприємний запах на руках.

Для першої техніки треба взяти миску та покласти в неї зубчики часнику. Туди треба додати трохи гвоздики та залити теплою водою. Залишаємо приблизно на дві хвилини і після цього шкірка легко зніматиметься. Як зазначається, цей прийом схожий на бланшування, оскільки допомагає зберегти смак, але й водночас послаблює лушпиння. Таким чином можна також очистити і цибулю-шалот.

Для другого способу зубчики часнику спочатку потрібно покласти в мікрохвильову піч на 20 секунд. Коли вони охолонуть, помістіть їх і гвоздику в ємність і активно струшуйте протягом 30 секунд, щоб очистити часник. За потреби це можна робити і довше.

Нагадаємо, як виростити ранні огірки без теплиці: урожай буде хрустким та солодким

Раніше «Українці» писали, ваш город захопить будь-кого: як швидко і правильно виростити пишний кріп і петрушку

Як повідомляли «Українці», ціни на найпопулярніші продукти змінилися: що потрібно враховувати під час походу до супермаркету