Ні для кого не секрет, що врожай гірких огірків може стати суттєвим розчаруванням для будь-якого городника. Щоб ваші овочі виросли солодкими та ароматними, важливо враховувати кілька факторів.

Як стверджують агрономи, одним із найважливіших аспектів є вибір правильного сорту огірків, наприклад, такі варіанти, як «Атос», «Бідретта», «Амелія» та «Герман».

Також не менш важливим фактором є уникнення умов, що сприяють виробленню кукурбітацину, сполуки, відповідальної за гіркоту огірків.

По-перше, важливу роль грає розташування грядки огірків. Як занадто багато, так і занадто мало сонячного світла може призвести до того, що вони гірчать. Саме тому півтінь оптимальна для забезпечення формування смачних плодів.

Урожай огірків
Урожай огірків

Крім цього, правильний полив також важливий. Огірки вимагають регулярного та помірного поливу, в ідеалі 2-3 рази на тиждень. Спочатку слід використовувати 5 літрів води на квадратний метр, збільшуючи з розвитком рослин до 8-12 літрів.

На останніх стадіях зростання полив слід скоротити до одного разу на десять днів, максимум 4 літри на квадратний метр. Крім того, температура води має бути не нижче 25 градусів.

Важливо відзначити, що вирішальне значення має захист від несприятливих погодних умов. Це пов'язано з тим, що огірки чутливі до низьких температур і тому покриття ділянки матеріалом під час холодів може допомогти захистити їх.

Нагадаємо, як виростити ранні огірки без теплиці: урожай буде хрустким та солодким

Раніше «Українці» писали, ваш город захопить будь-кого: як швидко і правильно виростити пишний кріп і петрушку

Як повідомляли «Українці», ціни на найпопулярніші продукти змінилися: що потрібно враховувати під час походу до супермаркету