Щоб забезпечити сильні, міцні та здорові саджанці, дуже важливо забезпечити їх необхідними поживними речовинами на початкових етапах зростання.

Використання домашніх добавок може бути найкращим варіантом для цієї мети. Фахівці назвали деякі добрива, які слід вносити відразу після появи у розсади двох справжніх листків.

Дія прикорму спрямована на:

Поліпшення якості ґрунту.

Підвищення родючості ґрунту.

Підвищення імунітету розсади.

Захист розсади від комах, бактерій та грибків.

Стимулювання коренеутворення.

Підживлення золою соняшнику:

Інгредієнти:

Зола соняшнику: 1 ч. л.

Оцет: 1 ч. л.

Куркума: 0,5 ч. л.

Йод: 2 краплі.

Тепла вода: 1 л.

Для приготування першого підживлення для розсади необхідна зола соняшнику. Важливо перевести поживні речовини, що містяться в золі, в доступну для рослин форму, для чого необхідний оцет.

Змішайте золу з оцтом і дочекайтеся завершення реакції, потім додайте інші інгредієнти. Куркума посилює ефективність добрива, підвищуючи імунітет розсади, відлякуючи комах та насичуючи ґрунт корисними речовинами.

Розсада перцю
Розсада перцю

Додавання йоду ще більше підвищує імунітет розсади. Це підживлення не містить азоту, запобігаючи надмірному зростанню зеленої маси.

Даним підживленням з золою поливайте розсаду за допомогою нижнього поливу один раз на тиждень або два, щоб запобігти розвитку чорної ніжки.

Годування корицею:

Інгредієнти:

Кориця: 1 чайна ложка.

Мед: 0,5 ч. л.

Тепла вода: 1 л.

Додайте корицю до теплої води, добре перемішайте і дайте настоятися 15–30 хвилин. За цей час поживні речовини кориці перейдуть у воду. Потім додайте мед та ще раз добре перемішайте всі інгредієнти. Крім забезпечення поживними речовинами, кориця діє як природний фунгіцид та інсектицид.

Мед, багатий на амінокислоти, посилює засвоєння поживних речовин розсадою. Використовуйте це добриво для поливу розсади під корінь або нижній полив один раз на два тижні.

Ці дві недорогі підживлення дадуть відмінні результати. Так, ви отримаєте міцну та здорову розсаду, що позитивно позначиться на якості та кількості врожаю.

Нагадаємо, ви отримаєте врожай мрії: як виростити велику картоплю навіть на неродючій землі

Раніше «Українці» писали, розсада буде міцною та плідною: додайте ці інгредієнти і ваш город вразить навіть професіоналів

Як повідомляли «Українці», ваш урожай перцю викличе заздрість у кожного: чим підгодувати розсаду, щоб город приніс неземні плоди