Повідомляється, що в рамках фінансового моніторингу ПриватБанк державна фінансова установа блокує рахунки, призначені для отримання державної грошової компенсації, відомої як «Пакет малюка». Ця ситуація викликає побоювання, оскільки послуга «Пакет малюка» доступна виключно через ПриватБанк.

Клієнти повідомляють, що минулого року ПриватБанк відмовився надавати послугу та закрив усі рахунки, у тому числі ті, на яких були гроші, призначені для компенсації «Пакет малюка».

Повідомляється, що спроба повторно відкрити спеціальний рахунок для отримання компенсації «Пакет малюка» неможлива, оскільки ця послуга доступна лише через ПриватБанк.

Також клієнт скаржився на труднощі з додзвоном на гарячу лінію та неможливість доступу до програми «Приват24» після блокування рахунків.

ПриватБанк: скрін з відео
ПриватБанк: скрін з відео

"Того року ПриватБанк мені відмовив в обслуговуванні, закрив усі рахунки, включаючи рахунок Пакет малюка з грошима на ньому. І нібито поінформував про це, надіславши листа про розірвання обслуговування на окуповану територію. Зараз мені треба знову відкрити цей спецрахунок для отримання компенсації Пакет малюка, але в додаток мене не пускає, тому що закриті всі рахунки. На гарячу лінію не додзвонитись, мене просто ігнорують. У чат-боті направляють дзвонити на гарячу лінію. Як мені вчинити, щоб отримати державну компенсацію за пакет малюка?" - йдеться у зверненні.

Приватбанк відреагував на ці скарги, пообіцявши розслідувати надану інформацію. Проте вони публічно не пояснили, як слід діяти постраждалим громадянам у разі блокування їхніх рахунків, призначених для отримання держдопомоги «Пакет малюка».

"На жаль, нам не вдалось ідентифікувати вас. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та перевірити інформацію", - зазначили у банку.

Приват закриває рахунки
Приват закриває рахунки

Ситуація викликає занепокоєння щодо доступу до найважливіших програм державної допомоги та фінансових послуг для нужденних громадян.

Нагадаємо, перевірять кожного: українців позбавлятимуть основних виплат – уже почалося

Раніше «Українці» повідомляли, ПриватБанк "відіжме" всі ваші гроші: спише на шахрайство та копійки не поверне. Це краще знати

Як повідомляли «Українці», Ощадбанк ухвалив революційне рішення: такого ніколи не було