ПриватБанк, державна фінансова установа України, відповів на побоювання клієнта щодо довільного списання щомісячних коштів із платіжної картки.

У скарзі вказувалося на щомісячну комісію у розмірі 20 гривень із платіжної картки, у тому числі з картки отримання соціальної допомоги.

За словами заявника, у батька, клієнта ПриватБанку, регулярно списувалося 20 гривень на місяць із коштів, призначених для соціальної допомоги. Це сталося в той період, коли він не міг користуватися обліковим записом через перебування на окупованій території.

При зверненні до служби підтримки ПриватБанку клієнту повідомили, що кошти зняли за обслуговування неактивного банківського рахунку, що становить додаткову комісію. Щоб уникнути цієї комісії, банк порадив регулярно користуватися платіжною карткою.

Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел
Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел

У відповідь на скаргу на порталі Мінфіну ПриватБанк підтвердив свою політику, згідно з якою регулярне використання платіжної картки необхідне для запобігання щомісячним комісіям.

Однак у роз'ясненні не розглядаються конкретні проблеми, з якими стикаються особи на окупованих територіях, які можуть не мати доступу до своїх облікових записів через обставини, пов'язані з війною.

Клієнт висловив стурбованість з приводу того, що така політика торкається пенсіонерів під час війни, тоді як банк отримує вигоду від комісій.

Джерело: Мінфін
Джерело: Мінфін

Нагадаємо, добра допомога на зиму: українцям виплатять по 10 тисяч гривень. Названо всі категорії

Раніше «Українці» повідомляли,потужний удар по кишені: ключові продукти стануть менш доступними. Що сильно подорожчає

Як повідомляли «Українці», Санта Дімопулос зірвала спідню білизну і виставила все, що приховано