Останнім часом ходять чутки про те, що, крім графіків відключення електроенергії, можуть бути введені графіки відключення водопостачання. Саме тому "Київводоканал" торкнувся цього питання.

Фахівці комунальної компанії підтвердили, що інформація щодо виконання графіків відключення води через відключення електроенергії є хибною. У "Київводоканалі" заявили, що продовжать працювати цілодобово для забезпечення споживачів питною водою.

Вода: скрін із відео
Вода: скрін із відео

«Київводоканал» наголосив на важливості довіряти інформації лише офіційним ресурсам компанії. Вони підтвердили, що не публікували на своєму офіційному сайті жодної інформації щодо запровадження графіків відключення води.

Компанія також нагадує споживачам своєчасно складати показання квартирних лічильників води, навіть якщо вони тимчасово не користуються послугами. Ці дані необхідні точного формування рахунків до оплати.

Нагадаємо, доведеться працювати на одну комуналку, а продукти стануть у розкіш: тарифи на газ та світло піднімуть до небес

Раніше «Українці» писали, Денис Шмигаль розповів, що буде з пенсіями, субсидіями та пільгами: чого очікувати через "дірку" у бюджеті

Як повідомляли «Українці», тарифи на комуналку з 1 липня: скільки платитимемо за воду, світло та газ