Заснути спекотними літніми ночами може бути непросто, особливо без кондиціонера або вентилятора. У зв'язку з цим українцям дали кілька ефективних методів, які допоможуть комфортно спати.

Створіть циркуляцію повітря.

Забезпечте хорошу вентиляцію, відчинивши вікна та залишивши двері відчиненими, щоб прохолодне нічне повітря циркулювало по вашій спальні.

Єгипетський метод:

Намочіть простирадло холодною водою, ретельно відіжміть і накрийтеся ним. Покладіть рушники під простирадло, щоб захистити матрац від намокання. Цей метод, відомий ще в Стародавньому Єгипті, допомагає охолодити тіло.

Зробіть холодний компрес.

Намочіть тканину в холодній воді та прикладіть її до шиї, під колінами та щиколоток, щоб охолодити певні ділянки тіла.

Підготуйте миску з холодною водою.

Перед сном занурте ноги в таз із холодною водою, щоб швидко знизити температуру тіла. Тримайте тазик поблизу, на випадок, якщо ви прокинетеся вночі через спеку.

Сон
Сон

Не спіть без одягу.

Замість того, щоб роздягатися, носіть легкі, натуральні тканини. Ці матеріали допомагають підтримувати нормальну терморегуляцію тіла.

Використовуйте морозильну камеру.

Помістіть простирадло або наволочку в морозильну камеру на 30 хвилин перед сном. Прохолодне ліжко забезпечить негайне полегшення від спеки.

Якщо є світло, зробіть лід і помістіть його в миску перед вентилятором. Це допоможе поширити прохолодне повітря кімнатою.

Харчуйтеся правильно.

Легка вечеря: не їжте м'ясо за чотири години до сну. Натомість обирайте овочі, бо вони легше перетравлюються і виділяють менше тепла.

Дотримуйтесь гідратації: пийте багато води перед сном, щоб не прокидатися вночі від спраги.

Нагадаємо, якщо вдома дуже спекотно: як створити у квартирі прохолоду без кондиціонера і коли немає світла

Раніше "Українці" писали, мчить рекордна спека: розпечене повітря вичавить усі соки - коли прожарить вище 40 градусів

Як повідомляли "Українці", свіжа зелень буде всю зиму: як заготовити кріп без заморозки - вимкнення світла не стануть на заваді