Останній перегляд тарифів тепер покриває лише витрати, пов'язані з виробництвом та розподілом енергії. Світлана Грінчук, заступник міністра енергетики України, повідомила, що додаткові кошти, отримані від нещодавнього підвищення тарифів на електроенергію для споживачів, будуть спрямовані на ремонт та активізацію генеруючої інфраструктури, яку керують державні підприємства, як пише «zn».

Ці нові тарифи на електроенергію покликані нібито полегшити поточні ініціативи з ремонту в енергетичному секторі, забезпечуючи готовність енергосистеми до зимового сезону, що наближається, підвищуючи її потужність і частково реабілітуючи державні генеруючі потужності.

Серйозний напад агресорів на енергетичну інфраструктуру в березні призвів до виведення з ладу близько 9 ГВт потужності, що особливо торкнулося теплових електростанцій державного підприємства «Центренерго» та гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Комуналка: скрін з відео
Комуналка: скрін з відео

Грінчук підкреслила, що оновлений тариф на споживання електроенергії для споживачів наразі включає витрати як на виробництво, так і на передачу. Він покриває витрати на виробництво 1 кВтг, що виробляється двома державними енергетичними компаніями, «Енергоатомом» та «Укргідроенерго», а також витрати на передачу та розподілення без будь-яких додаткових зборів.

Повідомляється, що ринкова вартість кіловат-години нібито перевищує 7,5 гривень, директор Центру енергетичних досліджень Олександр Харченко припускає, що новий тариф у 4,32 гривні/кВтч, який набирає чинності з 1 червня, можливо, не сприятиме відновленню генерації. Очікується, що вартість енергоресурсів, що зросла, для споживачів буде перенаправлена ​​в інші сфери.

Нагадаємо, справжній Армагеддон: Україну накриють дощі, грози, град і шквали – готуйтеся, погода збожеволіла

Раніше «Українці» писали, Київстар терміново попередив українців: відключить мобільний інтернет

Як повідомляли «Українці», пенсії підвищили на 4 тисячі: кого "озолотили" - тільки не падайте