Огірки дуже чутливі до температури і найкраще ростуть під час посадки в теплих умовах. Так, агрономи назвали кілька важливих порад та термінів посадки огірків у червні, щоб забезпечити добрий урожай.

Ідеальна температура для посадки: насіння огірків слід сіяти, коли середня денна температура постійно становить не менше +12–15°C. За такої температури проростання займе близько 10 днів. Якщо температура трохи вища, близько +15–18°C, сходи з'являться за кілька днів.

Насіння та розсада огірків дуже сприйнятливі до морозів, тому уникайте посадки зарано цього сезону. Якщо посадити зарано, заморозки можуть пошкодити або вбити молоді рослини.

Ідеальні дні для посадки у червні:

Найкращі дні для посіву насіння огірків – 3 та 4 червня.

Також експерти часто рекомендують 8 та 9 червня як ідеальні дні для посадки огірків.

Урожай огірків
Урожай огірків

Загальні рекомендації щодо посадки у червні:

Перший місяць літа загалом сприятливий для пересадки різної розсади, включаючи огірки, помідори, перець, баклажани та навіть квіти. Теплий ґрунт та стабільна температура створюють сприятливе середовище для зростання.

Поради щодо пересадки:

Якщо огірки, посаджені у травні, були пошкоджені морозом, необхідно пересадити їх, щоб забезпечити добрий урожай. Це можна робити у рекомендовані дні на початку та середині червня.

Нагадаємо, перець обожнює цю підгодівлю: обов'язково внесіть її

Раніше «Українці» писали, з кожного куща зберете відра смородини: обов'язково підгодуйте цим ягоди наприкінці травня

Як повідомляли «Українці», щоб кабачки виросли соковитими та м'ясистими: секрети для врожаю мрії – допоможуть інші овочі