Влітку деякі садівники можуть знехтувати добривом часнику, але це доцільно тільки в тому випадку, якщо навесні грунт був добре підготовлений і збагачений поживними речовинами. В іншому випадку літнє підживлення має вирішальне значення для вирощування великих і соковитих головок.

Подвійний суперфосфат та сульфат калію:

Подвійний суперфосфат: забезпечує необхідний фосфор для розвитку коріння та загального зростання.

Сульфат калію або калій-магній: постачає калій, який життєво важливий для загального здоров'я рослини та допомагає у формуванні великих головок часнику.

Монофосфат калію:

Використовуйте близько семи грамів монофосфату калію на відро води. Ця комбінація забезпечує фосфор та калій, прискорюючи ріст та розвиток часнику.

Часник росте на городі
Часник росте на городі

Використання золи як добрива:

Зола особливо корисна для часнику, оскільки вона забезпечує низку необхідних мінералів.

Розсипте її між рядами часнику, злегка втручайте її в ґрунт і регулярно поливайте. Цей метод допомагає підтримувати здоров'я ґрунту та постійно забезпечує рослини часнику поживними речовинами.

Так, застосовуючи рекомендовані добрива, ви можете бути впевнені, що рослини часнику отримають необхідні поживні речовини для розвитку великих ароматних головок. Регулярне підживлення протягом літа сприятиме енергійному зростанню та підвищенню загальної врожайності часнику.

Нагадаємо, ваші улюблені троянди зав'януть на очах: ​​у жодному разі не садіть свої красуні в цих місцях

Раніше «Українці» писали, старий секрет наших предків: як кілограм пшона подарує ідеальний урожай перцю

Як повідомляли «Українці», весь урожай доведеться згодувати свиням: чим небезпечна спека та висока волога для баклажанів