Вирощування баклажанів дійсно може бути складним завданням, особливо у теплицях, де контроль температури та вологості має вирішальне значення.

Досвідчені городники дали кілька порад, які допоможуть вам подолати поширені проблеми та забезпечити успішний збір:

Баклажани чудово почуваються при теплих температурах, в ідеалі між 21-29°C вдень і не нижче 15°C вночі. Коливання температури, особливо різкі перепади, можуть негативно вплинути розвиток баклажанів. Використовуйте належну вентиляцію та затінення для регулювання температури у теплиці.

Ще вони віддають перевагу помірному рівню вологості, в ідеалі близько 50-70%. Висока вологість може сприяти розвитку грибкових захворювань та впливати на запилення. Правильна вентиляція та розташування рослин можуть допомогти знизити рівень вологості у теплиці.

Також для успішного зав'язування плодів баклажани покладаються на запилювачів, таких як бджоли. У теплицях, де природні запилювачі можуть бути обмежені, може знадобитися ручне запилення. Акуратно струсіть квіти або перенесіть пилок між квітками невеликим пензликом.

Нанесення шару мульчі навколо баклажанів допомагає зберегти вологу, регулювати температуру грунту і пригнічувати бур'яни. Органічна мульча, така як солома або подрібнене листя, ідеально підходить.

Достатня відстань між рослинами баклажанів забезпечує кращу циркуляцію повітря, знижує ризик грибкових захворювань та покращує загальний стан рослин. Намагайтеся, щоб відстань між ними становила близько 45-60 см.

Крім цього, розміщення баклажанів ближче до дверей теплиці може допомогти забезпечити кращу циркуляцію повітря та доступ до запилювачів. Це може бути особливо корисним на стадіях цвітіння та плодоношення.

Нагадаємо, старий секрет наших предків: як кілограм пшона подарує ідеальний урожай перцю

Раніше «Українці» писали, ваші улюблені троянди зав'януть на очах: ​​у жодному разі не садіть свої красуні у цих місцях

Як повідомляли «Українці», як позбутися колорадського жука на городі без хімії: урожай буде здоровим та цілим