Заправити ковдру в підковдру - завдання, якого багато хто боїться, але є простий метод, який дозволяє легко впоратися з цим всього за 5 хвилин.

Досвідчені господині рекомендують мати під рукою кілька прищіпок, перш ніж намагатися заправити ковдру в підковдру. Вони є зручним інструментом для закріплення кутів обох предметів.

Коли ви досягнете кута підковдри кутом ковдри, просто прикріпіть дві прищіпки до підковдри, переконавшись, що вони захоплюють і ковдру, і підковдру. Повторіть цей процес для інших кутів.

Наслідуючи цю техніку, ви виявите, що ковдра залишається акуратно на місці всередині чохла, і вам не доведеться скочуватися в купу або зрушуватися. Цей метод спрощує процес, роблячи його набагато менш трудомістким та трудомістким.

Альтернативно є ще один швидкий і ефективний метод, відомий як метод «книги», який особливо корисний для великих і важких ковдр.

Просто складіть ковдру навпіл, ніби ви закрили книгу, потім знову складіть її навпіл. Вставте цей складений прямокутник у підковдру і обережно розправте всередині.

Нагадаємо, як прибрати запах секонд-хенду з одягу: 3 ефективні хитрощі

Раніше «Українці» писали, як швидко відмити гори посуду після будь-якого застілля: хитрощі, які здивують

Як повідомляли «Українці», цей дешевий і доступний продукт збереже молодість та здоров'я – супереда довгожителів