ПриватБанк представив нову програму, яка орієнтована на клієнтів, які часто здійснюють грошові перекази за номерами телефонів.

Завдяки цій програмі клієнти мають можливість виграти кешбек у розмірі до 2000 гривень, здійснивши перекази від 100 гривень та більше через Приват24 на картку Visa протягом чотирьох місяців. Крім того, у рамках цієї акції банк розіграє вісім iPhone 15.

Член правління з роздрібного бізнесу ПриватБанку Дмитро Мусієнко зазначив, що до сервісу для здійснення переказів на карти за номерами телефонів вже підключилися 4 млн клієнтів, що забезпечує безпеку транзакцій без необхідності розголошувати дані картки. Ця послуга дозволяє здійснювати перекази на карти клієнтів ПриватБанку та інших банків, у тому числі іноземних.

Щоб скористатися послугою «Грошовий переказ за номером телефону», клієнти можуть отримати доступ до неї через Приват24, натиснувши на фотографію свого профілю, вибравши «Параметри», потім «Параметри платежів» і, нарешті, вибравши «Встановити» після вибору картки за замовчуванням.

Приватбанк
Приватбанк

Щоб започаткувати грошовий переказ за номером телефону в Приват24, клієнти можуть перейти на вкладку «Сервіси», вибрати «Переклад на карту», ​​а потім вибрати одержувача з телефонної книги або ввести номер телефону одержувача замість номера картки. Переказ буде опрацьовано одержувачу миттєво.

Для участі у програмі кешбеку за переклади на номери телефонів з карток Visa клієнтам необхідно зареєструватися в акції за наданим посиланням. Метою цієї ініціативи є стимулювання та винагорода клієнтів, які користуються зручними та безпечними послугами грошових переказів, що пропонуються ПриватБанком.

Нагадаємо, три знаки Зодіаку, на які чекає біла смуга вже в травні: вас порадує крутий поворот

Раніше «Українці» писали, за їжу віддамо останні гроші: українців приголомшили плачевним прогнозом

Як повідомляли «Українці», Ощадбанк попередив пенсіонерів: готуйтеся до змін та обмежень