Українцям назвали методи, які справді допоможуть зберегти ваші кухонні рушники чистими та свіжими.

Замочування в солі: вона відома своєю здатністю видаляти плями та запахи. Розчинення солі у воді та замочування рушників допоможе видалити бруд, залишивши їх свіжішими. Після замочування обов'язково випрайте рушники як завжди, щоб видалити залишки.

Аміак - потужний засіб для чищення, який допомагає розщеплювати жир і бруд. Замочуючи рушники у розчині води та аміаку, ви можете видалити стійкі плями та запахи. Знову ж таки, не забудьте ретельно випрати рушники після замочування, щоб видалити запах аміаку, що залишився.

Силікатний клей, також відомий як силікат натрію, є найпоширенішим інгредієнтом пральних порошків. Це допоможе видалити плями та бруд, зробивши рушники чистішими та яскравішими. Кип'ятіння рушників у розчині силікатного клею та господарського мила допоможе видалити стійкі плями та запахи. Обов'язково ретельно випрати рушники після.

Найкращий час для прання
Найкращий час для прання

Перекис водню - це м'який відбілювач, який допомагає вибілити та освітлити тканини. Замочування рушників у розчині перекису водню допоможе видалити плями та продезінфікувати їх. Після замочування випрайте рушники як завжди.

Не забувайте завжди дотримуватись правил техніки безпеки при використанні цих методів очищення, особливо при роботі з такими хімічними речовинами, як аміак та перекис водню.

Крім того, перед тим, як замочувати весь рушник, рекомендується протестувати будь-який розчин, що чистить, на невеликій непомітній ділянці тканини, щоб переконатися, що він не зашкодить.

Нагадаємо, каша стане в рази смачнішою: обов'язково зробіть це перед тим, як залити водою крупу

Раніше «Українці» писали, як заточити ножі без точилки за кілька секунд: сучасна хитрість, яка здивує

Як повідомляли «Українці», як легко очистити ґрати газової плити: хитрість, яка полегшить життя