Хоча і яєчня, і омлет є поживними варіантами сніданку, при виборі того, що корисніше слід враховувати деякі відмінності.

Яєчня може не підходити людям з певними захворюваннями, такими як панкреатит, геморой, подагра та деякі кишкові захворювання через більш високий вміст жиру. Омлети, особливо приготовлені в духовці, можуть бути більш підходящими для людей із цими захворюваннями і навіть рекомендуються при гастриті.

Також яєчня, як правило, більш калорійна, порівняно з омлетом, особливо якщо під час приготування використовуються додаткові інгредієнти, такі як масло або вершки. Для тих, хто хоче контролювати споживання калорій, найкращим вибором може стати омлет.

Яєчня, кадр з відео
Яєчня, кадр з відео

Щоб максимізувати харчову цінність омлету, його рекомендується готувати на пару або запікати в духовці, а не смажити на олії чи вершковому. Приготування на пару або запікання допомагає зберегти більше поживних речовин, зводячи при цьому до мінімуму потребу в додаванні жирів, що робить його кориснішим для здоров'я в порівнянні з традиційною яєчнею або глазуньею.

Зрештою, вибір між яєчнею та омлетом залежить від індивідуальних дієтичних уподобань та міркувань здоров'я. І те, й інше може бути поживним варіантом, якщо приготовлено з використанням здорових методів.

Нагадаємо, за їжу віддамо останні гроші: українців приголомшили плачевним прогнозом

Раніше «Українці» писали, як легко та швидко помити підлогу: тягати відро з водою вам не доведеться – сучасна хитрість

Як повідомляли «Українці», обов'язково зробіть це з редискою, щоб вона не виросла гіркою та водянистою: хитрість досвідчених агрономів