Нова доплата до пенсії виплачуватиметься українським пенсіонерам протягом двох місяців, з травня до червня, в рамках програми допомоги ООН, що діє в Україні з серпня 2023 року. Пенсійний фонд України нагадав про додаткові виплати.

Хто має право на надбавки до пенсії?

Доплату протягом двох місяців отримуватимуть пенсіонери, які проживають у районах активних чи потенційних бойових дій у Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Луганську, Миколаєві, Сумах, Харкові, Херсоні та Чернігові. Сюди також входять внутрішньо переміщені особи, які мешкають у зазначених регіонах.

Щоб мати право на надбавку до пенсії, пенсіонери мають мати низькі пенсійні виплати, що становлять менше 3250 гривень. Доплата дорівнюватиме різниці між цією сумою та отриманою пенсією з урахуванням усіх допомог, надбавок, додаткових пенсій та адресної допомоги.

Пенсіонери
Пенсіонери

Як отримати.

Українцям не потрібно відвідувати будь-який офіс для отримання надбавки. Допомога розраховуватиметься на основі даних про пенсіонерів, які зберігаються в базі даних Пенсійного фонду України.

Доплату буде виплачено разом із звичайною пенсійною виплатою або на банківську картку пенсіонера (якщо пенсійні виплати він отримує через банк), або у відділенні Укрпошти. Цей спрощений процес гарантує, що люди, які мають право, отримають надбавку без будь-яких додаткових дій.

Нагадаємо, не зарахують стаж для пенсії за 10 років: хто залишиться і без того мізерних виплат

Раніше «Українці» писали, чому не настає пенсія: українці зіткнулися з проблемою – ПриватБанк дав роз'яснення

Як повідомляли «Українці», термінове попередження для всіх пенсіонерів: вас залишать без грошей