Створення святкового сервірування та декору великоднього столу – чудовий спосіб покращити святкову атмосферу. У мережі дали кілька порад та ідей, які допоможуть вам створити яскравий та радісний великодній декор.

Весняні квіти.

Додайте свіжі весняні квіти в декор столу. Вибирайте легкі та яскраві, такі як нарциси, тюльпани та гіацинти. Розмістіть їх у кольорові вази, щоб надати їм яскравого вигляду, або виберіть прозорі або прості вази, щоб квіти посіли центральне місце.

Посуд.

Використовуйте білий та теплий посуд пастельних тонів як основу для сервірування. Додайте яскравих акцентів за допомогою склянок із кольорового скла, які стануть привабливими акцентами.

Пасхальні символи.

Включіть у свій декор традиційні великодні символи, такі як яйця, кролик та верба. Як прикраса столу можна використовувати фарфорових, паперових або тканинних кроликів, а також барвисті крашанки.

Великодні яйця
Великодні яйця

Додайте родзинку до свого столу за допомогою свічників у формі таких тварин, як кролики або курчата. Це додасть грайливості вашому великодньому декору.

Ще виявіть творчий підхід і зробіть великодні прикраси вручну. Створіть гірлянду з паперу та бісеру або прикрасьте кімнату птахами з пап'є-маше, щоб надати їй індивідуальності.

Також зробіть пасхальне гніздо, використовуючи гілки, скручені у круглу форму та закріплені мідним дротом. Наповніть його пір'ям, фарбованими яйцями та яскравими стрічками, щоб воно стало святковою прикрасою.

Символізуйте пору року, поставивши великоднє дерево біля столу. Візьміть високі гілки будь-якого дерева та помістіть їх у вазу, наповнену водою.

Нагадаємо, як швидко відмити гори посуду після Великодня чи будь-якого застілля: хитрощі, які здивують

Раніше «Українці» писали, у всіх будуть червоні та коричневі, а у вас – оливкові: як пофарбувати яйця на Великдень у дивовижний колір

Як повідомляли «Українці», перед Великоднем змінилися ціни на основні продукти: як здивували українців