Часник відрізняється своєю стійкістю, часто пробиваючись крізь ґрунт, що є однією з перших ознак приходу весни. Щоб забезпечити хороше зростання, правильне годування має першорядне значення.

Досвідчені городники виступають за трикомпонентну суміш, яку найкраще вносити у ґрунт у квітні.

Кормові компоненти:

Гірчична макуха: вона збагачує ґрунт життєво важливими поживними речовинами, сприяючи здоровому зростанню часнику. Зазвичай достатньо літрової упаковки.

Також часник добре росте на золі, яка багата на необхідні елементи для розвитку коріння, листя і цибулин. Рекомендується півкіло золи.

Часник, кадр з відео
Часник, кадр з відео

Бурштинова кислота: потовкти десять таблеток по 0,5 грама на порошок і змішати із золою та гірчичним макухою. Поступово розподіліть суміш по часниковій грядці.

Так, вам немає необхідності турбуватися про точні пропорції, оскільки цей тип підживлення не призведе до перевантаження рослин.

Після внесення добрив рекомендується трохи зорати ґрунт або покрити його шаром перегною або чорнозему, щоб забезпечити оптимальне засвоєння поживних речовин. За такого підходу ви створите основу для сталого зростання часнику і забезпечите рясний урожай, коли настане час.

Нагадаємо, як правильно вирощувати тюльпани: головні помилки та їх вирішення

Раніше «Українці» писали, про це вам ніхто не розповість: чим підгодовувати огірки, щоби вони росли навіть цілу осінь

Як повідомляли «Українці», секрети багатого врожаю помідорів: томати точно виростуть великими, соковитими та м'ясистими