Огірки займають заповітне місце серед найулюбленіших овочевих культур, відомих своєю простотою вирощування та рясними врожаями.

Однак із наближенням осені цикл плодоношення огірків зазвичай скорочується. Проте, досвідчені садівники виявили простий, але ефективний метод продовження виробництва огірків до вересня: підживлення бурштинової кислоти.

Бурштинова кислота, природна речовина, присутня у всіх живих організмах, має ряд корисних властивостей для рослин:

Покращує обмін речовин.

Підвищує стійкість рослин до хвороб та несприятливих умов.

Уповільнює процес старіння рослин.

Урожай огірків
Урожай огірків

Для введення бурштинової кислоти в огірки готують розчин розчинивши одну таблетку речовини в 10 л теплої відстояної води. Ретельно перемішайте та нанесіть його безпосередньо на рослини огірків під корінь.

Ефект виходить швидкий, з помітним поліпшенням стану та зовнішнього вигляду рослин протягом кількох днів. При постійному застосуванні нові плоди з'являтимуться, що продовжить збирання врожаю до осінніх місяців.

Також янтарну кислоту можна легко придбати в аптеках, садових магазинах та інтернет-магазинах. Зазвичай доступний у формі таблеток або капсул, він пропонує зручне та доступне рішення для продовження періоду плодоношення огірків.

Нагадаємо, картоплі на городі буде вдвічі більше: секрети агрономів для щедрого врожаю

Раніше «Українці» писали, як позбутися пня на ділянці: лише півгодини і він зникне назавжди

Як повідомляли «Українці», коли і як треба садити насіння перцю для врожаю мрії: виросте соковитим, солодким та м'ясистим