Охоронці в магазинах та супермаркетах підпорядковуються певним правилам та положенням, і є речі, які їм робити заборонено:

Охоронці не можуть примушувати покупців платити за зіпсований товар або вказувати їм, що робити з такими товарами. Зазвичай вони не представляють охоронювані установи, оскільки часто працюють в окремих охоронних компаніях. Якщо охоронці вчиняють подібні дії, вони порушують закон і про них слід повідомляти в поліцію.

Втручання у взаємодію з покупцями. Покупці повинні обговорювати питання, що стосуються продуктів, тільки з продавцями магазинів або співробітниками, призначеними для обслуговування клієнтів. Охоронцям не слід втручатися у взаємодію з покупцями, пов'язану з пошкодженими товарами або іншими проблемами, якщо тільки це не вказано керівництвом магазину.

Продукти: скрін з відео
Продукти: скрін з відео

Касири зобов'язані приймати від клієнтів банкноти та монети всіх номіналів. Вони відповідають за забезпечення наявності в касовому апараті достатньої кількості здачі надання клієнтам. Якщо касир відмовляється прийняти певні номінали або заявляє про відсутність здачі, відповідальність за вирішення проблеми лежить на касирі, а не на покупці.

Якщо українці стикаються з труднощами на касі, наприклад, з відмовою приймати оплату або видавати решту, їм слід звернутися з цим питанням до керівництва магазину. Клієнт не зобов'язаний виконувати обов'язки касира, і будь-яка його спроба передати свої обов'язки покупцеві є недоречною.

Нагадаємо, чому не можна розморожувати м'ясо в мікрохвильовій печі: ні в якому разі не робіть цього

Раніше «Українці» писали, як позбутися жучків у крупі: народна хитрість, яка здивує результатом

Як повідомляли «Українці», українців змусять платити за світло втричі дорожче: тепер грошей навіть на продукти не залишиться