Створення практичних доріжок у вашому саду не повинно бути дорогим чи складним. Одним з ефективних та економічних рішень є використання агротканини, яка забезпечує циркуляцію повітря та пригнічує зростання бур'янів.

Фундамент цих доріжок починається з покриття агротканиною. Цей матеріал дозволяє повітря циркулювати, ефективно запобігаючи росту бур'янів.

Існують різні способи закріплення. Один простий метод - використовувати каміння або цеглу, розташовані по краях. В якості альтернативи можна використовувати вигнуті зварювальні електроди для безпечнішого і візуально привабливого підходу.

Щоб використати зварювальні електроди, зігніть їх у формі шпильок та вставте через тканину в землю. Альтернативно для кріплення можна взяти спеціальні садові кілочки та скоби.

Агротканина на городі
Агротканина на городі

За наявності агротканини будь-яка трава або бур'яни, що намагаються вирости, швидко в'януть, залишивши шлях чистим і доглянутим. Тканина залишається рівною, забезпечуючи зручну поверхню для ходьби навіть босоніж.

Також цей міцний матеріал витримує кілька сезонів використання, вимагаючи мінімальних зусиль для прополювання для збереження зовнішнього вигляду доріжки.

Вбудовуючи доріжки з даного матеріалу у свій сад, ви не тільки підвищуєте його візуальну привабливість, але й скорочуєте кількість часу та зусиль, необхідних для прополювання.

Нагадаємо, як швидко виростити кабачки: секрети досвідчених агрономів – ви здивуєтеся результату

Раніше «Українці» писали, де на дачі садити смородину, щоб здобути казковий урожай: вам відер не вистачить

Як повідомляли «Українці», ви занапастите весь урожай: що ні в якому разі не можна робити при посадці помідорів