Під час фази цвітіння кабачків часто стає необхідним ручне запилення, щоб забезпечити плідний розвиток. Ця процедура включає в себе акуратне зривання чоловічої квітки, видалення її пелюсток і перенесення пилку на маточку жіночої квітки, яка розташована в центрі рослини.

Так, однієї чоловічої квітки буває достатньо для запилення 2-3 жіночих. Тим не менш, вкрай важливо покладатися на природних запилювачів, таких як бджоли, джмелі та інші комахи, які допоможуть у процесі запилення.

Крім натуральних засобів, ви можете покращити процес, приготувавши медово-водний розчин. Просто розчиніть одну чайну ложку меду у склянці води та обприскуйте квітучі рослини вранці.

Ще одним важливим аспектом вирощування кабачків є ретельне розміщення гарбуза.

Бажано вирощувати їх на свіжих місцях щорічно, щоб запобігти хворобам та оптимізувати врожайність.

Урожай кабачків
Урожай кабачків

Крім того, при виборі місця для посадки першорядне значення має забезпечення достатньої кількості сонячного світла та доступу до води. Тим не менш, полив слід направляти виключно на кореневу зону, використовуючи теплу воду, щоб запобігти гниття.

Коли плоди починають формуватися, збільшення частоти поливу стає обов'язковим, щоб сприяти правильному дозріванню. Це може вимагати подвоєння частоти поливу для підтримки сталого зростання та врожайності.

Нагадаємо, обов'язково зробіть це на городі перед Великоднем: встигніть посіяти ці культури для казкового врожаю

Раніше «Українці» писали, як позбутися колорадського жука без хімії: посадіть цю рослину поряд з картоплею для здорового врожаю

Як повідомляли «Українці», як швидко виростити ранній урожай редиски: буде хрумкою та солодкою – секретна технологія агрономів