Таргани - звичайна неприємність для багатьох домогосподарств, які часто виявляються стійкими шкідниками, яких важко викоренити. Однак є ефективні методи боротьби з ними, не вдаючись до використання шкідливих хімічних речовин, які можуть становити небезпеку для здоров'я.

Відомо, деякі аромати відлякують тарганів, що робить їх ефективними природними засобами захисту.

Полин.

Сильний аромат полину, особливо свіжого, відлякує тарганів. Навіть у сухому вигляді полин ефективно відлякує цих шкідників. Розміщення його в будинку або навколо, особливо в місцях, схильних до зараження тарганами, може допомогти відлякати їх.

Пижма.

Вона має репелентні властивості, які роблять її ефективною проти тарганів. Однак важливо бути обережними при використанні пижми, особливо якщо в будинку є діти або домашні тварини, оскільки при проковтуванні вона може бути токсичною.

Лавровий лист.

Таргани
Таргани

Його можна використовувати як в якості засобу для чищення, так і в якості засобу від тарганів. Приготуйте концентрований відвар лаврового листа для миття підлоги, а потім помістіть лавровий лист у місцях, де часто зустрічаються таргани, щоб ще більше відлякати їх.

Лаванда.

Тарганів відлякує цей запах, що робить його природним засобом відлякування цих шкідників. Як свіжу лаванду, так і її ефірну олію можна використовувати для відлякування тарганів. Просто обробіть ватяні диски ефірною олією лаванди і помістіть їх у відповідні місця.

Аніс.

Аромат анісу не подобається багатьом шкідникам, у тому числі тарганам. Використання ефірної олії анісу або розкидання її насіння по дому може допомогти ефективно відлякати їх.

Нагадаємо, жодна миша не забіжить на вашу ділянку: обов'язково посадіть ці рослини - геніальні хитрощі садівників

Раніше «Українці» писали, обов'язково зробіть це на городі перед Великоднем: встигніть посіяти ці культури для казкового врожаю

Як повідомляли «Українці», як позбутися колорадського жука без хімії: посадіть цю рослину поряд з картоплею для здорового врожаю