Використання отрут і пасток у садах може становити небезпеку, особливо для дачників, які часто проводять час на свіжому повітрі зі своїми вихованцями. У таких випадках розумно розглянути безпечніші методи, як вважають досвідчені агрономи.

Один із ефективних підходів — стратегічно посадити певні види рослин.

Якщо дозволити полину рости в саду, це допоможе відлякати шкідників, оскільки багато хто з них побоюється його характерного запаху. Крім того, полин ефективний проти мишей.

Також будь-який сорт бузини може бути корисним для захисту саду від мишей. Ця візуально вражаюча рослина випромінює специфічний аромат, який відлякує шкідників. Крім того, бузина додає саду декоративний привабливий елемент.

М'ята служить подвійній меті в боротьбі зі шкідниками. Це не тільки допомагає відлякувати мишей у сезон, а й дає можливість потім приготувати чудовий чай.

Нагадаємо, як і коли правильно вирощувати петрушку, щоб вона була ароматною та пухнастою: секрет досвідчених садівників

Раніше «Українці» писали, здоровий урожай вам точно забезпечений: чому та як досвідчені агрономи використовують кефір на городі

Як повідомляли «Українці», чим і коли підгодовувати перець для величезного врожаю: виросте солодким, хрустким та соковитим