З настанням весни садівники з нетерпінням готуються до посадки картоплі, улюбленого коренеплоду, відомого своєю універсальністю. Час відіграє вирішальну роль у забезпеченні успішного врожаю, і багато виробників звертаються за порадою до місячного календаря.

У квітні 2024 року місячний календар визначає кілька сприятливих дат для посадки картоплі, в тому числі 25 числа. Крім того, особливо сприятливими вважаються такі дати: 29 та 30 квітня.

Для оптимізації зростання та врожайності врахуйте наступні рекомендації:

Переконайтеся, що ґрунт має достатній дренаж і збагачений поживними речовинами, необхідними для сталого розвитку картоплі. Для досягнення оптимальних результатів вибирайте сорти, які добре адаптовані до місцевого клімату.

Попереднє пророщування перед посадкою прискорює зростання та дозрівання, сприяючи формуванню більш здорових рослин картоплі та більш високих урожаїв.

Урожай картоплі
Урожай картоплі

Садіть на глибину приблизно 10 см, щоб захистити його від морозу та забезпечити достатньо місця для зростання.

Також регулярний полив, добриво та ретельне прополювання необхідні для забезпечення здорового росту картоплі та захисту рослин від шкідників та хвороб. Підтримка постійного режиму догляду протягом усього вегетаційного періоду сприяє енергійному зростанню рослин та підвищенню загальної якості врожаю.

Нагадаємо, вашому врожаю полуниці позаздрять навіть поляки: чим підгодувати ягоди навесні для райського збору

Раніше «Українці» писали, як швидко виростити ранній урожай редиски: буде хрумкою та солодкою – секретна технологія агрономів

Як повідомляли «Українці», обов'язково зробіть це на городі перед Великоднем: встигніть посіяти ці культури для казкового врожаю