Усі дієтологи в один голос твердять, що квасоля обов'язково повинна бути в раціоні кожної людини, оскільки вона є джерелом вітаміну С і вітамінів групи В. Крім того, квасоля багата на залізо, йод, мідь, цинк, фосфор, калій та кальцій, а за кількістю вітамінів вона перевершує деякі овочі. Ось тільки на її приготування йде багато часу. Щоправда, є дуже цікавий спосіб, який допоможе набагато скоротити процес приготування квасолі.

Так, насамперед треба знати, що боби, які пролежали більше року, швидше за все, пересохлі. Така квасоля стане негарною і навряд чи буде м'якою та ніжною, скільки її не вари.

Крім того, перед тим, як готувати квасолю, її слід замочити у воді. Справа в тому, що в бобах квасолі містяться олігосахариди, які не засвоюються організмом і саме вони є причиною газоутворення в організмі. А ось під час замочування олігосахариди розчиняються і процес травлення не буде сильно ускладнений.

Так, квасолю зазвичай замочують на 6-10 годин. При цьому її небажано залишати у воді більше 10 годин, оскільки може розпочатися процес бродіння.

Ще один секрет приготування смачної та м'якої квасолі полягає у правильному підборі посуду. Найкраще для варіння квасолі використовувати каструлю з товстим дном та стінками. Такий посуд дозволяє варити боби на мінімальному вогні та не допускати сильного кипіння.

Води у каструлі має бути стільки, щоб вона повністю покривала боби. При цьому велика кількість води теж не бажана - це змусить сильніше кипіти і вирувати вашу страву.

Квасоля найкраще варити на повільному вогні, періодично знімаючи пінку, яка з'являтиметься. Важко сказати, точний час приготування, все залежатиме від сорту.

Водночас важливо знати, від чого бобові варяться в 3 рази швидше.

Так, якщо додати чверть чайної ложки соди на кожні 500 гр бобових, то можна буде тішити сім'ю квасолею хоч щодня.

важливо!

  • Цей спосіб має один недолік: сода вимиває з бобових вітаміни групи В.

А ще зварити квасолю в "прискореному режимі" можна в мікрохвильовій печі. Для цього потрібно висипати її в скляний посуд, залити холодною водою, потім поставити в мікрохвильову піч на 10 хвилин на максимальну потужність. Після цього квасолю потрібно перемішати, посолити та знову поставити варитися на 15-20 хвилин до повної готовності.

Не соромно поставити на святковий стіл і просто на вечерю сподобається: рецепт рулету з крабових паличок

Берете сирок "Дружба", листкове тісто та доповнення до супу готове: рецепт смачних рулетів