Ще зі шкільної лави кожен із нас знає, що алюміній – це метал, який за хімічними властивостями при експлуатації у твердій воді з великою кількістю солей темніє. Крім того, багато хто забуває, що алюмінієвий посуд призначений виключно для приготування їжі, а не для зберігання, тому що в процесі зберігання майже будь-яка їжа виділяє кислоти, які негативно впливають на алюміній.

Якщо в процесі експлуатації внутрішня поверхня посуду все-таки потемніла, - не біда! Це лише, висловлюючись науковою мовою, оксидна плівка, яка з'являється внаслідок окислювальних процесів.

Для освітлення рекомендується прокип'ятити в посуді протягом 10 хвилин воду з додаванням лимонної кислоти з розрахунку 5г (0,5 чайної ложки) на 1 літр води. Пізніше для видалення лимонної кислоти виріб необхідно ретельно промити водою.

А ще щоб позбавитися темних плям і чорноти, можна скористатися звичайним оцтом. Його потрібно нанести на серветку і протерти ділянки, що забруднені.

Крім того, від накипу та їжі, що пристала, допоможе господарське мило і нашатирний спирт. Натріть мило на тертці, розведіть у воді і додайте в отриманий розчин трохи нашатирю. Поставте посуд на плиту, дайте воді залишити 10-15 хвилин.

Ще одним способом очищення посуду з алюмінію від чорноти є суміш соди та води. Цю кашку потрібно легкими рухами нанести на поверхню, але сильно втирати не варто, оскільки це може призвести до утворення подряпин.

Є й народні рецепти! Щоб освітлити поверхню алюмінієвого посуду, не вдаючись до хімічних речовин, достатньо відварити в ній картоплю "в мундирі".

З чорнотою на алюмінієвому посуді допоможе позбутися і половинка звичайного яблука, якою, як і в попередньому випадку, варто потерти пляму. Секрет - в фруктовій кислоті, що міститься в плодах.

Щоб почистити каструлю всередині, можна залити у неї кілька годин розсіл, кефір чи слабкий розчин оцту. Потім промийте ємність мильним розчином і сполосніть.