Заміна червоного м'яса рибою, такою як оселедець, сардини або анчоуси, у вашому щоденному раціоні може значно покращити стан здоров'я та потенційно врятувати життя.

Дослідження, проведені вченими з Південної Африки, показують, що цей зсув у харчуванні може запобігти 750 тисячам смертей щорічно протягом наступних шести років, що особливо принесе користь групам населення з більш високим ризиком серцево-судинних захворювань.

Споживання червоного м'яса пов'язане з підвищеним ризиком неінфекційних захворювань, яких припадає на частку приблизно 70% смертей у світі. Майже половина цих смертей пов'язані з такими захворюваннями, як ішемічна хвороба серця, інсульти, діабет і рак кишечника.

Оселедець
Оселедець

Навпаки, включення морської риби до раціону забезпечує цінні довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти омега-3, які відомі своїми серцевими захисними властивостями. Ці жирні кислоти можуть допомогти впоратися із серцевими захворюваннями та покращити здоров'я судин.

Щодня споживаючи оселедець, анчоуси або сардини, люди можуть отримати значні вигоди у довгостроковій перспективі, включаючи зниження захворюваності на ішемічну хворобу серця. Таке зрушення у харчуванні може сприяти покращенню загальних показників здоров'я та потенційно продовжити тривалість життя багатьох людей.

Нагадаємо, не гробте свій організм: скільки яєць можна з'їдати в день без шкоди для здоров'я

Раніше «Українці» писали, крафін замість традиційної паски: унікальний рецепт на честь великого свята, від якого всі ахнуть

Як повідомляли «Українці», робіть запаси поки не пізно: в Україні різко подорожчає ключова продукція